SF-0603S315-2
MFR.Part #
SF-0603S315-2
JLCPCB Part #
C1972746
Description
-20℃~+105℃ 0.279 0.8mm 1.6mm 3.15A 32V 50A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS