SDR1105-180ML
MFR.Part #
SDR1105-180ML
JLCPCB Part #
C6293959
Package
SMD,11.1x10mm
Description
18uH 3.3A 70mΩ 7A ±20% SMD,11.1x10mm Power Inductors ROHS