SDR1006-100ML
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR1006-100ML
JLCPCB Part #
C7075342
Package
SMD,9.8x9.8mm
Description
10uH 2.6A 5.1A 60mΩ ±20% SMD,9.8x9.8mm Power Inductors ROHS