SDR1005-3R3ML
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR1005-3R3ML
JLCPCB Part #
C1329545
Package
SMD,10x12.7mm
Description
15mΩ 3.3uH 5A 6.4A ±20% SMD,10x12.7mm Power Inductors ROHS