SDR0503-270ML
MFR.Part #
SDR0503-270ML
JLCPCB Part #
C5746830
Package
SMD,5x4.8mm
Description
1A 27uH 320mΩ 800mA ±20% SMD,5x4.8mm Power Inductors ROHS