4310H-104-181/391L
MFR.Part #
4310H-104-181/391L
JLCPCB Part #
C1360928
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 16 180Ω、390Ω 300mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS