CMP2010AFX-1501ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CMP2010AFX-1501ELF
JLCPCB Part #
C19946345
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS