RLB9012-560KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RLB9012-560KL
JLCPCB Part #
C1329872
Package
Plugin,D9xL12.2mm
Description
1.48A 180mΩ 56uH ±10% 插件,D9xL12.2mm Power Inductors ROHS