SMCJ400CA-H
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ400CA-H
JLCPCB Part #
C1667037
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2A@8/20us 400V 494V 648V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS