RLB9012-4R7ML
MFR.Part #
RLB9012-4R7ML
JLCPCB Part #
C6271053
Package
Plugin,D=9mm
Description
30mΩ 4.6A 4.7uH ±20% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS