RLB9012-182KL
MFR.Part #
RLB9012-182KL
JLCPCB Part #
C1331262
Package
Plugin,D9xL12.2mm
Description
1.8mH 390mA 5.3Ω ±10% 插件,D9xL12.2mm Power Inductors ROHS