RLB1314-101KL
MFR.Part #
RLB1314-101KL
JLCPCB Part #
C5854040
Package
Plugin,D=11.7mm
Description
100uH 120mΩ 1A Drum-core inductor ±10% Plugin,D=11.7mm Power Inductors ROHS