RLB0912-151KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RLB0912-151KL
JLCPCB Part #
C6649924
Package
Plugin,D=8.7mm
Description
150uH 1A 560mΩ 920mA ±10% Plugin,D=8.7mm Power Inductors ROHS