RLB0812-152KL
MFR.Part #
RLB0812-152KL
JLCPCB Part #
C1333453
Package
Plugin,D6.7xL10mm
Description
1.5mH 100mA 6Ω ±10% 插件,D6.7xL10mm Power Inductors ROHS