CMP0805AFX-1802ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CMP0805AFX-1802ELF
JLCPCB Part #
C19946331
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS