RLB0608-220KL
MFR.Part #
RLB0608-220KL
JLCPCB Part #
C1330408
Package
Plugin,D5xL6.5mm
Description
22uH 460mA 650mΩ Drum-core inductor ±10% 插件,D5xL6.5mm Power Inductors ROHS