4306H-101-472LF
MFR.Part #
4306H-101-472LF
JLCPCB Part #
C5500857
Package
SIP-6
Description
300mW 4.7kΩ 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays ROHS