RCH8011NP-220L
MFR.Part #
RCH8011NP-220L
JLCPCB Part #
C7276981
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
2.8A 22uH 56mΩ ±15% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS