RL875-150K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL875-150K-RC
JLCPCB Part #
C7343074
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
15uH 2.2A 70mΩ ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS