RL622-103K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL622-103K-RC
JLCPCB Part #
C6186466
Package
Plugin,D=8.5mm
Description
10mH 25Ω 50mA Drum-core inductor ±10% Plugin,D=8.5mm Power Inductors ROHS