PWR4525W1200F
MFR.Part #
PWR4525W1200F
JLCPCB Part #
C4040868
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 120Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS