PWR4525W1001J
MFR.Part #
PWR4525W1001J
JLCPCB Part #
C3978337
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 1kΩ 2W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS