PWR2615NR200J
MFR.Part #
PWR2615NR200J
JLCPCB Part #
C4315805
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 1W 200mΩ Wirewound Resistor ±150ppm/℃ ±5% SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS