3362U-1-104
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362U-1-104
JLCPCB Part #
C5493831
Package
Plugin
Description
1 100kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors