PVG3A203C01R00
MFR.Part #
PVG3A203C01R00
JLCPCB Part #
C6149942
Package
SMD-3P,3.6x3.4mm
Description
1 20kΩ 250mW ±150ppm/℃ ±20% SMD-3P,3.6x3.4mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS