SDE6603-100M
MFR.Part #
SDE6603-100M
JLCPCB Part #
C2050019
Package
SMD,4.5x6.6mm
Description
1.1A 1.1A 10uH 160mΩ ±20% SMD,4.5x6.6mm Power Inductors ROHS