PVG3A105C01R00
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PVG3A105C01R00
JLCPCB Part #
C7262811
Package
SMD-3P,3.6x3.4mm
Description
1 1MΩ 250mW ±150ppm/℃ ±20% SMD-3P,3.6x3.4mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS