PM74SH-821M-RC
MFR.Part #
PM74SH-821M-RC
JLCPCB Part #
C2050622
Package
SMD,7x7mm
Description
1.85Ω 180mA 180mA 820uH ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS