PM74SH-681M-RC
MFR.Part #
PM74SH-681M-RC
JLCPCB Part #
C7029803
Package
SMD,7x7mm
Description
1.6Ω 200mA 680uH ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS