3224W-1-203E
MFR.Part #
3224W-1-203E
JLCPCB Part #
C55071
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
12 20kΩ 250mW ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS