PM74SH-4R7M-RC
MFR.Part #
PM74SH-4R7M-RC
JLCPCB Part #
C6357434
Package
SMD,7x7mm
Description
2.2A 30mΩ 4.7uH ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS