SRR4018-3R3Y
MFR.Part #
SRR4018-3R3Y
JLCPCB Part #
C1331971
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.8A 1.95A 3.3uH 65mΩ ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS