PM638S-820-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM638S-820-RC
JLCPCB Part #
C2051722
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
324mΩ 700mA 750mA 82uH ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS