PM638S-3R3-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM638S-3R3-RC
JLCPCB Part #
C2051356
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
20mΩ 3.3uH 3.5A 3.6A ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS