SRR1260A-150M
MFR.Part #
SRR1260A-150M
JLCPCB Part #
C2042442
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 27mΩ 4.6A 5A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS