SDR0805-221KL
MFR.Part #
SDR0805-221KL
JLCPCB Part #
C3222680
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
220uH 490mA 800mA 960mΩ ±10% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS