PM42S-220-RC
MFR.Part #
PM42S-220-RC
JLCPCB Part #
C2051434
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
22uH 300mΩ 650mA ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS