PM42S-101-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM42S-101-RC
JLCPCB Part #
C6147983
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.35Ω 100uH 300mA ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS