PM428S-101-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM428S-101-RC
JLCPCB Part #
C2051330
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
100uH 300mA 300mA 600mΩ ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS