PM3316S-1R0M-RC
MFR.Part #
PM3316S-1R0M-RC
JLCPCB Part #
C2051385
Package
SMD,10x12.7mm
Description
17mΩ 1uH 4.5A 8A ±20% SMD,10x12.7mm Power Inductors ROHS