PM2120-561K-RC
MFR.Part #
PM2120-561K-RC
JLCPCB Part #
C1331469
Package
SMD,25.4x30.5mm
Description
130mΩ 3.2A 560uH ±10% SMD,25.4x30.5mm Power Inductors ROHS