PM2110-4R7M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM2110-4R7M-RC
JLCPCB Part #
C5828795
Package
SMD,30.5x25.4mm
Description
14.4A 4.7uH 4mΩ ±20% SMD,30.5x25.4mm Power Inductors ROHS