PM1608S-4R7M-RC
MFR.Part #
PM1608S-4R7M-RC
JLCPCB Part #
C2051491
Package
SMD,4.4x6.6mm
Description
1.4A 4.7uH 60mΩ ±20% SMD,4.4x6.6mm Power Inductors ROHS