PM125SH-101M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM125SH-101M-RC
JLCPCB Part #
C7026510
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.7A 1.7A 100uH 180mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS