PM124SH-390M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM124SH-390M-RC
JLCPCB Part #
C2050908
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
120mΩ 2.15A 2A 39uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS