PM104SH-1R5-RC
MFR.Part #
PM104SH-1R5-RC
JLCPCB Part #
C5828769
Package
SMD,10x10mm
Description
1.5uH 5.2mΩ 7A ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS