PM104SH-101-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM104SH-101-RC
JLCPCB Part #
C6147943
Package
SMD,10x10mm
Description
1.1A 100uH 220mΩ ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS