PM1008-12NM-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM1008-12NM-RC
JLCPCB Part #
C5710048
Package
1008
Description
12nH 600mA 80mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS