MF-USMF175-2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MF-USMF175-2
JLCPCB Part #
C913220
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1.75A 1s 20mΩ 3.5A 40A 6V 90mΩ 1210 Resettable Fuses ROHS