MF-RX160/72-AP-14
MFR.Part #
MF-RX160/72-AP-14
JLCPCB Part #
C3762783
Description
-40℃~+85℃ 1.6A 1.9W 220mΩ 3.2A 40A 72V 8s 90mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS